Maksetingimused

1. DanceAct Tantsustuudio treeningute eest tasumine toimub kalendrikuu või üksiktrenni alusel.

2. Üksiktrenni alusel tasumine toimub ainult treeningus kohapeal sularahas.

3. Kalendrikuu eest saab tasuda meie kodulehel kasutades Visa või Mastercard pangakaarti, LHV, Swedbank või SEB pangalinki. Aktsepteerime ka sularahamakseid.

4. Kalendrikuu tasude maksetähtaeg on kalendrikuu 5. kuupäev. Kui treeningute eest soovitakse tasuda hiljem kui 5. kuupäeval, palume sellest eelnevalt informeerida, et saaksime kokku leppida hilisemas maksetähtajas.

5. Maksetähtaega ületades ja/või sellest teavitamata jätmisel on DanceAct Tantsustuudiol õigus lisada kuumaksule 10,00 € (kümme eurot).

6. Maksetähtajaks tasumata jätmisel on treeneril õigus treenitavat treeningutele mitte lubada kuni võlgnevuse tasumiseni.

7. Kuutasusid ei tagastata ja kasutamata jäänud treeninguid rahaliselt ei tasaarveldata, välja arvatud haiguse puhul alates 14 päevast arstitõendi esitamisel.

8. Kasutamata jäänud treeninguid on võimalik järele teha teiste DanceAct Tantsustuudio treeningrühmade tundides lisaks oma tavapärastele treeningutele mistahes aja jooksul leppides selles eelnevalt kokku oma treeneriga. Eelmise kuu kasutamata treeninguid ei saa järele teha järgmisel kuul antud kuu eest trennimaksu tasumata. Kasutamata treeninguid ei saa ümber arvestada kolmandatele isikutele.

9. Treeningutest loobumise soovi korral tuleb sellest ette teatada 1 kuu – s.t. liikmelisus peatub järgmise kuu viimasel päeval. Teatamata jätmisel on DanceAct Tantsustuudiol õigus nõuda treeningute eest tasumist
 kuumaksu alusel vastavalt maksetingimustes sätestatud punktidele ja kehtivale hinnakirjale.

10. Treeningutest saab loobuda ning oma klubi liikmelisust peatada DanceAct’i veebipõhises kasutaja keskkonnas www.danceact.ee/profiil/.

11. Kui soovitakse kuutasupõhiselt arveldamiselt minna üle üksiktrennipõhisele arveldamisele, tuleb sellest ette teatada 1 kuu. Teatamata jätmisel on DanceAct Tantsustuudiol õigus nõuda treeningute eest tasumist kuumaksu alusel vastavalt maksetingimustes sätestatud punktidele ja kehtivale hinnakirjale.

12. Proovitreening DanceAct’i klubi või kindla treeningu esmakordsel külastusel on tasuta. Treeningutega liitumise korral tasuta proovitreeningut  treeningute kuumaksust maha ei arvestata.