Treeningud

Treeningule registreerumiseks leia endale meie tunniplaanist sobiv trenn, klikka sellel ning täida ära vajalikud väljad. Vastame Sulle 24 h jooksul. Kui jääd hätta, saada e-mail aadressile info@danceact.ee või helista 6536 500. Proovitreening on Sulle TASUTA!

Tallinn Ballhaus (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 1. korrus)

  • E 16.10 T 17.10 K 18.10 N 19.10 R 20.10 L 21.10 P 22.10
  • 11:00
    Hip-Hop two
  • 13:00
    Hip-Hop Noored 2 UUS
    Alates oktoobrist!
    Argentiina tango PRAKTIKA / Alates 8. oktoobrist!
  • 15:00
    Cheerleaders & Show Noored
    Cheerleaders & Show Noored
    Hip-Hop Noored 2 UUS
    Alates oktoobrist!
  • 16:00
    BAILATINO ® Lapsed 1 13-14 a.
    BAILATINO ® Lapsed 3 9-11 a.
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud 1
    KAASAEGNE JAZZ UUS
    Julia Koneva
  • 17:00
    Contemporary jazz UUS
    Contemporary jazz UUS
    Cheerleaders & Show Kesktase 2
    BAILATINO ® Lapsed 1 13-14 a.
    Hip-Hop two
  • 17:30
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
  • 18:00
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1 UUS
    Ballett
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1 UUS
  • 19:00
    Ballett
    Cheerleaders & Show Täiskasvanud Algajad 2
    Hip-Hop SubNine
    Ballett
    Power Break UUS
  • 19:30
    Hip-Hop SubNine
  • 20:00
    Cheerleaders & Show Täiskasvanud Algajad 2
    KAASAEGNE JAZZ UUS
    Julia Koneva
    Jooga
  • 20:30
    Jooga

Tallinn Saal 1 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 16.10 T 17.10 K 18.10 N 19.10 R 20.10 L 21.10 P 22.10
  • 12:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 3 UUS
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 4
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 3 UUS
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 4
    BAILATINO ® Mudilased 2 UUS
    3,5 - 4,5 a.
  • 13:00
    BAILATINO ® Mudilased 1 4-5 a.
  • 14:00
    BAILATINO ® Lapsed 5 6 a.
  • 15:30
    Cheerleaders & Show Kesktase 1
    Cheerleaders & Show Kesktase 1
  • 16:00
    Cheerleaders & Show Algajad 1 UUS
    Cheerleaders & Show Algajad 1 UUS
    Muscle toning
  • 16:30
    Cheerleaders & Show Kesktase 3
    Hip-Hop Noored
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud 1
  • 17:00
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud 1
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo Ettevalmistus
  • 17:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 1
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 1
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo Ettevalmistus
    Breiktants Algajad
  • 18:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 3
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 6
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 6
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    Breiktants Kesktase
  • 19:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
  • 19:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 2
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 2
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    Seltskonnatants Algajad UUS
    Alates 24. septembrist!
  • 20:00
    FunkFusion (girlie)
    FunkFusion (girlie)
  • 20:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 2
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 2
    Seltskonnatants Edasijõudnud Alates 22. septembrist!
  • 21:00
    Hip-Hop Täiskasvanud 1
    Hip-Hop Täiskasvanud 1

Tallinn Saal 2 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 16.10 T 17.10 K 18.10 N 19.10 R 20.10 L 21.10 P 22.10
  • 11:30
    Etno Dance UUS
  • 12:45
    Pilates UUS
  • 15:00
    BAILATINO ® Lapsed 3 9-11 a.
  • 15:30
    BAILATINO ® Lapsed Algajad 4 UUS
    7-9 a.
    BAILATINO ® Lapsed Algajad 4 UUS
    7-9 a.
    Bollywood Algajad UUS
  • 16:00
    Hip-Hop Noored
    BAILATINO ® Lapsed 1 13-14 a.
  • 16:30
    BAILATINO ® Lapsed Kesktase 2 7-9 a.
    BAILATINO ® Lapsed Kesktase 2 7-9 a.
    Breiktants Algajad
  • 17:00
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo Ettevalmistus
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
    Bollywood Edasijõudnud
  • 17:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 2
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 2
    Breiktants Kesktase
  • 18:00
    Kõhutants Algajad 1 UUS
    Kõhutants Algajad 1 UUS
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 5
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 5
    Kõhutants Täiskasvanud Edasijõudnud
    Hip-Hop SubNine
  • 19:00
    Cheerleaders & Show Kesktase 2
    Cheerleaders & Show Kesktase 3
  • 19:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 3
  • 20:00
    Break Practice
    Kõhutants Täiskasvanud Edasijõudnud
  • 20:30
    Power Break UUS

Tallinn Lasnamäe (Tondiraba Jäähall - koreograafiasaal)

  • E 16.10 T 17.10 K 18.10 N 19.10 R 20.10 L 21.10 P 22.10
  • 17:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase
  • 18:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad UUS
  • 19:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad UUS

Tallinn Salme Kultuurikeskus (3. korrus / tantsusaal)

  • E 16.10 T 17.10 K 18.10 N 19.10 R 20.10 L 21.10 P 22.10
  • 17:00
    Võistlustants Lapsed UUS
  • 18:30
    Võistlustants VABAKLASS / LA
    Võistlustants VABAKLASS / ST
    Võistlustants VABAKLASS / ST

Tallinn Salme Kultuurikeskus (2. korrus / saal 217)

  • E 16.10 T 17.10 K 18.10 N 19.10 R 20.10 L 21.10 P 22.10
  • 17:00
    Võistlustants Lapsed UUS
    Võistlustants Lapsed UUS
  • 18:30
    Võistlustants VABAKLASS / LA