Treeningud

Treeningule registreerumiseks leia endale meie tunniplaanist sobiv trenn, klikka sellel ning täida ära vajalikud väljad. Vastame Sulle 24 h jooksul. Kui jääd hätta, saada e-mail aadressile info@danceact.ee või helista 6536 500. Proovitreening on Sulle TASUTA!

Tallinn Saal 1 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 19.11 T 20.11 K 21.11 N 22.11 R 23.11 L 24.11 P 25.11
  • 12:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 4
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 4
    BAILATINO ® Mudilased UUS
    3-4 a.
  • 13:00
    BAILATINO ® Lapsed 1 4-5 a.
  • 14:00
    BAILATINO ® Lapsed 5 5-6 a.
  • 15:00
    Võistlustants Lapsed UUS
    DanceAct PRO
    Võistlustants Lapsed UUS
    DanceAct PRO
    House dance UUS
  • 15:30
    Cheerleaders & Show Kesktase 1
    Cheerleaders & Show Kesktase 1
  • 16:00
    Cheerleaders & Show Algajad 1
    Cheerleaders & Show Algajad 1
    Muscle toning
  • 16:30
    Cheerleaders & Show Kesktase 3
    Hip-Hop Noored
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud 1
  • 17:00
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud 1
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo Ettevalmistus
    Dancehall UUS
  • 17:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 4 UUS
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 4 UUS
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo Ettevalmistus
  • 18:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 3
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 6
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 6
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
  • 19:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
  • 19:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 2
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 2
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    Seltskonnatants Algajad UUS
  • 20:00
    FunkFusion (girlie)
    FunkFusion (girlie)
  • 20:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 2
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 2
    Seltskonnatants Edasijõudnud UUS
    Alates 11. jaanuarist!
  • 21:00
    Hip-Hop Täiskasvanud Algajad UUS
    Hip-Hop Täiskasvanud Algajad UUS

Tallinn Saal 2 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 19.11 T 20.11 K 21.11 N 22.11 R 23.11 L 24.11 P 25.11
  • 11:30
    Etno Dance
  • 12:45
    Pilates
  • 15:30
    BAILATINO ® Lapsed Algajad 4 UUS
    6-8 a.
    BAILATINO ® Lapsed 3 10-13a.
    BAILATINO ® Lapsed Algajad 4 UUS
    6-8 a.
  • 16:00
    Hip-Hop Noored
    BAILATINO ® Noored
  • 16:30
    BAILATINO ® Lapsed Kesktase 2 8-10 a.
    BAILATINO ® Lapsed Kesktase 2 8-10 a.
    Breiktants Algajad
  • 17:00
    Hip-Hop Poisid UUS
    Hip-Hop Poisid UUS
    Bollywood
  • 17:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 2
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 2
    Breiktants Kesktase
  • 18:00
    Kõhutants Algajad 1
    Kõhutants Algajad 1
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 5
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 5
    Kõhutants Täiskasvanud Edasijõudnud
    Power Break UUS
  • 19:00
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
    Cheerleaders & Show Kesktase 2
  • 19:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 3
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase 3
  • 20:00
    Kõhutants Täiskasvanud Edasijõudnud
  • 20:30
    Power Break
    Pulmavalss

Tallinn Ballhaus (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 1. korrus)

  • E 19.11 T 20.11 K 21.11 N 22.11 R 23.11 L 24.11 P 25.11
  • 11:00
    Hip-Hop two
  • 12:30
    Hip-Hop Noored 2
  • 13:00
    Argentiina tango PRAKTIKA / Alates oktoobrist! Info: jessica@danceact.ee
  • 15:00
    Cheerleaders & Show Noored
    Cheerleaders & Show Noored
    Hip-Hop Noored 2
  • 16:00
    BAILATINO ® Noored
    Cheerleaders & Show Kesktase 3
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud 1
    KAASAEGNE JAZZ
    Hip-Hop two
  • 16:30
    BAILATINO ® Lapsed 3 10-13a.
  • 17:00
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo Ettevalmistus
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud
    BAILATINO ® Noored
  • 17:30
    Cheerleaders & Show Kesktase 2
    Breiktants Algajad
  • 18:00
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1
    Ballett
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1
    Breiktants Kesktase
  • 19:00
    Cheerleaders & Show Täiskasvanud Algajad 2
    Cheerleaders & Show Täiskasvanud Algajad 2
    Hip-Hop SubNine
    Dancehall UUS
  • 19:30
    Hip-Hop SubNine
    Jooga
  • 20:00
    Ballett
    KAASAEGNE JAZZ
    House dance UUS
    Hip-Hop Täiskasvanud Edasijõudnud
  • 20:30
    Jooga
  • 21:00
    Hip-Hop Täiskasvanud Edasijõudnud

Tallinn Lasnamäe (Tondiraba Jäähall - koreograafiasaal)

  • E 19.11 T 20.11 K 21.11 N 22.11 R 23.11 L 24.11 P 25.11
  • 17:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase
  • 18:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Kesktase
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad
  • 19:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad