Treeningud

Treeningule registreerumiseks leia endale meie tunniplaanist sobiv trenn, klikka sellel ning täida ära vajalikud väljad. Vastame Sulle 24 h jooksul. Kui jääd hätta, saada e-mail aadressile info@danceact.ee või helista 6536 500. Proovitreening on Sulle TASUTA!

Tallinn Ballhaus (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 1. korrus)

  • E 21.05 T 22.05 K 23.05 N 24.05 R 25.05 L 26.05 P 27.05
  • 11:00
    Hip-Hop two
  • 12:30
    Hip-Hop Noored 2 UUS
    Alates oktoobrist!
  • 15:00
    Hip-Hop Noored 2 UUS
    Alates oktoobrist!
  • 16:00
    Cheerleaders & Show Edasijõudnud 1
    KAASAEGNE JAZZ UUS
    Julia Koneva
    Hip-Hop two
  • 17:00
    BAILATINO ® Lapsed 1 13-14 a.
  • 17:30
    Breiktants Algajad
  • 18:00
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1 UUS
  • 18:30
    BAILATINO ® Täiskasvanud Algajad 1 UUS
  • 19:00
    Cheerleaders & Show Täiskasvanud Algajad 2
    Hip-Hop SubNine
  • 20:00
    KAASAEGNE JAZZ UUS
    Julia Koneva
    Hip-Hop Täiskasvanud 1

Tallinn Saal 1 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 21.05 T 22.05 K 23.05 N 24.05 R 25.05 L 26.05 P 27.05
  • 12:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 4
    BAILATINO ® Mudilased 2 UUS
    3,5 - 4,5 a.
  • 13:00
    BAILATINO ® Mudilased 1 4-5 a.
  • 14:00
    BAILATINO ® Lapsed 5 6 a.
  • 15:30
    Cheerleaders & Show Kesktase 1
  • 15:45
    Muscle toning
  • 17:00
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo Ettevalmistus
    Võistlustants VABAKLASS + LAPSED
  • 18:30
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo
    Breiktants Kesktase
  • 19:00
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
    BAILATINO ® Täiskasvanud Edasijõudnud 1
  • 19:30
    Cheerleaders BC Kalev/Cramo

Tallinn Saal 2 (Hobujaama 12 / Narva mnt. 9E - 3. korrus)

  • E 21.05 T 22.05 K 23.05 N 24.05 R 25.05 L 26.05 P 27.05
  • 11:30
    Etno Dance UUS
  • 12:45
    Pilates UUS
  • 15:00
    BAILATINO ® Lapsed 3 9-11 a.
  • 16:30
    Breiktants Algajad
  • 17:00
    Bollywood Edasijõudnud
  • 17:30
    Breiktants Kesktase
  • 18:30
    Kõhutants Täiskasvanud Edasijõudnud
    Hip-Hop SubNine
  • 20:30
    Power Break

Tallinn Salme Kultuurikeskus (3. korrus / tantsusaal)

  • E 21.05 T 22.05 K 23.05 N 24.05 R 25.05 L 26.05 P 27.05
  • 17:30
    Võistlustants VABAKLASS + LAPSED
  • 18:00
    Võistlustants VABAKLASS + LAPSED
  • 18:30
    Võistlustants VABAKLASS